Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Οδηγός Γ' Κατηγορίας - Διανομέας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Οδηγός - Διανομέας με δίπλωμα Γ', ΠΕΙ & Κάρτα Ψηφιακού Ταχογράφου από εμπορική εταιρία για εποχιακή απασχόληση (καλοκαιρινή σεζόν) από Απρίλιο έως Σεπτέμβριο.

Άμεση πρόσληψη.

Έδρα εργασίας: κέντρο Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος & τοποθέτηση των παραγγελιών πελατών εντός του ΦΙΧ (Αteco Mercedes συντήρηση με ράμπα)
  • Παράδοση των εμπορευμάτων σε πελάτες horeca Χαλκιδικής (ξενοδοχεία, εστιατόρια, beachbar, cafe κλπ)
  • Μέριμνα & ευθύνη για την ορθή χρήση & συντήρηση του οχήματος
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματικό δίπλωμα Γ’ κατηγορίας
  • Ενεργή Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας (Π.Ε.Ι.)
  • Καλή σωματική και φυσική κατάσταση λόγω φύσης της εργασίας

Παροχές

  • Αποδοχές: 45€ καθαρό ημερομίσθιο
  • Πληρωτέες τυχόν υπερωρίες στο ακέραιο
  • Εργασία πενθήμερη (Δευτέρα - Παρασκευή με ωράριο 6-8πμ με 2-4μμ)
  • Πλήρη μηνιαία βαρέα ένσημα οδηγού
  • Πληρωτέο 100% από την εταιρία και το ποσοστό ενσήμων που αναλογεί για να πληρώσει ο εργαζόμενος.
  • Παρέχονται στολές εργασίας & φωσφορούχα γιλέκα & υποδήματα ασφαλείας.