Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Προσωπικό Κοπής / Πώλησης για το Τμήμα Αλλοιωσίμων (Τυριά - Αλλαντικά)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΡΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ζητείται Προσωπικό Κοπής / Πώλησης για το Τμήμα Αλλοιωσίμων (Τυριά - Αλλαντικά) από την εταιρεία MADONNA UPPERMARKET - FRESH MARKET DELI AE στη Δροσιά Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Άρτια εξυπηρέτηση των πελατών σύμφωνα με τις ανάγκες τους
  • Φροντίδα της σωστής σήμανσης και της ποικιλίας της «βιτρίνας»
  • Τήρηση κανονισμών υγιεινής και πολιτικής της εταιρίας
  • Διατήρηση του καθαριότητας του χώρου του τυριών / αλλαντικών σύμφωνα με τους κανόνες υγιεινής HACCP
  • Εργασία με κυλιόμενες βάρδιες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εξοικείωση με τη χρήση μαχαιριών και μηχανών κοπής τυριών-αλλαντικών
  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσομένη ελληνική εταιρία
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.