Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Οδηγός Γ Κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΖΑΝΗ

Ζητείται Οδηγός Γ Κατηγορίας, να ενταχτεί στη συνεχώς αναπτυσσόμενη ομάδα μας που εδρεύει στην Κοζάνη, 50131.
Ο Όμιλος Εταιριών Κεντεποζίδη δραστηριοποιείται στον τεχνικό τομέα με τον σχεδιασμό, τη μελέτη και την κατασκευή ιδιωτικών και δημόσιων έργων, και στον χώρο της εστίασης με επιχειρήσεις στη Θεσσαλονίκη, τη Χαλκιδική και την Κοζάνη.

Αρμοδιότητες:
  • Μεταφορά υγρών καυσίμων εντός Κοζάνης
  • Τήρηση διαδικασιών και κανόνων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας
  • Πιστοποίηση ADR
  • Άριστη οδηγική ικανότητα-συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Οργανωτικό και μεθοδικό χαρακτήρα

Παροχές

  • Άριστο εργασιακό κλίμα
  • Απασχόληση Δευτέρα με Σάββατο
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Μισθός συζητήσιμος

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.