Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/09/2022

Χειριστές Συσκευαστικών Μηχανών Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία με πολυετή παραμονή στον χώρο του εμπορίου και επεξεργασίας τροφίμων, αναζητά άτομα για τη κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Χειριστής Συσκευαστικών Μηχανών Παραγωγής (Έδρα: Θεσσαλονίκη)

Κωδικός Θέσης: MCH0722

Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός, συντονισμός & επίβλεψη λειτουργίας συσκευαστικών μηχανών.
  • Ενημέρωση του προϊσταμένου για τυχόν αποκλίσεις ή εν δυνάμει προβλήματα ως προς την παραγωγική διαδικασία.
  • Ορθή τήρηση των κανόνων ασφαλείας, υγιεινής και καθαριότητας του χώρου εργασίας.
  • Συμμετοχή σε υποστηρικτικές εργασίες της παραγωγής.
  • Ορθή διαχείριση α' υλών και έλεγχος της ποιότητας των τελικών προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
  • Ομαδικότητα και συνεργασία.
  • Ικανότητα προγραμματισμού, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.
  • Υψηλό αίσθημα υπευθυνότητας και εχεμύθειας.
  • Ευελιξία & προσαρμοστικότητα σε συνθήκες υψηλής πίεσης.
  • Πτυχίο Μηχανολογίας ή αυτοματισμού θα θεωρηθεί προσόν.

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση.
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης.