Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/04/2024

Τεχνικός Υπολογιστών και δικτύων

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία DATASPOT- Ι. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. δραστηριοποιείται στην αγορά για πάνω από 15 χρόνια, με κύριο στόχο την παροχή ολοκληρωμένων λύσεων ταμειακών συστημάτων σε επιχειρήσεις κάθε μεγέθους & στον άρτιο εξοπλισμό τους.

Στα πλαίσια ανάπτυξης η εταιρεία μας επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό με εμπειρία στην εγκατάσταση και υποστήριξη  δικτύων.

Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση, παραμετροποίηση & υποστήριξη δικτύων
  • Εγκατάσταση & υποστήριξη δικτυακού εξοπλισμού (Rack, NAS, Switch, κλπ)
  • Προγραμματισμός δικτυακών συσκευών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις πάνω στα Δίκτυα (switch, καλώδια δικτύου, στήσιμο lan)
  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης μοτοσυκλέτας & αυτοκινήτου.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας με στόχο τη μακροχρόνια συνεργασία
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαιδεύσεις καλύπτονται από την επιχείρηση