Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/03/2024

IT Administrator

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η ILT LOGISTICS AE που βρίσκεται στον Ασπρόπυργο Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο IT, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για τα εξής:

Καθήκοντα

  • Συνεργασία με τη Διοίκηση και τους εξωτερικούς συνεργάτες για τη βελτιστοποίηση του ERP και των λοιπών πληροφοριακών συστημάτων της επιχείρησης(ERP/ CRM/ BI/ WMS)
  • Συνεργασία με τους χρήστες του συστήματος για τον καθορισμό των απαιτήσεων και την παροχή υποστήριξης
  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη και υλοποίηση λύσεων προσαρμοσμένων στις ανάγκες της επιχείρησης ώστε να υποστηρίζουν αποτελεσματικά τις λειτουργίες διαχείρισης πληροφοριών της επιχείρησης
  • Επίβλεψη της ορθής καταχώρησης των δεδομένων από τους χρήστες στα πληροφοριακά συστήματα της επιχείρησης
  • Διασφάλιση της ασφάλειας και προστασίας των δεδομένων της επιχείρησης
  • Ανάλυση δεδομένων και δημιουργία αναφορών προς τη Διοίκηση
  • Έλεγχος και παρακολούθηση της εύρυθμης λειτουργίας των θεμάτων που σχετίζονται με windows / Office365 / sharepoint
  • Διαχείριση των θεμάτων Software / Hardware / τηλεφωνικού κέντρου / συναγερμού / εκτυπωτών σε συνεργασία με τους εξωτερικούς συνεργάτες παρόχους
  • Καταγραφή και διαχείριση του υλικοτεχνικού εξοπλισμού IT της επιχείρησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πληροφορικής
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Softone ERP, Windows, Azure, Office365,Powerbi
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Ιδιωτική ασφάλεια