Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/3/2023

Promoter (Athens)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ξεκίνησε και εσύ τα πρώτα βήματα της καριέρας σου μαζί μας! Γίνε μέλος μιας εταιρίας που συνεργάζεται με τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρείες και ανέπτυξε τις δεξιότητες σου . Κάνε το επόμενο βήμα και μπες πιο δυνατή ομάδα προωθήσεων μέσω της εταιρείας WEST AE.

Η West S.A. δραστηριοποιείται στον τομέα των πωλήσεων και της διαφήμισης από το 1994.

Ο επαγγελματισμός και η εμπειρία μας, εγγυώνται την επιτυχημένη οργάνωση in store ενεργειών σε μεγάλες αλυσίδες S/M, καταστήματα καλλυντικών, καταστήματα τεχνολογίας κ.α..

Oι promoters που απαρτίζουν τις ομάδες αυτών των ενεργειών λαμβάνουν κατάλληλη εκπαίδευση καθώς και ανταγωνιστικό πακέτο παροχών.

Αρμοδιότητες Ρόλου:

o Άριστη εκπροσώπηση των μεγαλύτερων Brand της αγοράς

o Ενημέρωση σχετικά με τις προσφορές των προϊόντων μεγάλων εταιρεών στο χώρο του τρόφιμου, του καλλυντικού και της τεχνολογίας

o Άμεση εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος και διερεύνηση των αναγκών τους

Απαραίτητα Προσόντα

o Επιθυμητή εμπειρία σε προώθηση προϊόντων

o Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

o Ομαδικό πνεύμα και Συνέπεια

o Προσεγμένη εμφάνιση

o Απόφοιτος/η Λυκείου / ΤΕΙ / ΑΕΙ

Παροχές

H WEST AE παρέχει:

o Μερική απασχόληση (Πέμπτη - Παρασκευή - Σάββατο)

o Εκπαίδευση & ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

o Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας

o Ασφάλιση

o Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών