Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Μάγειρας Α' & Β'

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΛΑΓΑΝΑΣ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ

                                       Το εστιατόριο BALSAMICO στην παραλία του Λαγανά στην Ζάκυνθο ζητά

                                                                                    ΜΑΓΕΙΡΑ Α-Β

Αρμοδιότητες:

Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει:
  • Να έχει γνώσεις και εμπειρία σε μοντέρνες τεχνικές για μαζική εστίαση και a la carte.
  • Να ενημερώνει όλες τις προβλεπόμενες διαδικασίες και λίστες πρότυπων διαδικασιών υγιεινής – ποιοτικού ελέγχου τροφίμων και κανόνων ασφαλείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε εστιατόριο η ξενοδοχείο Ala cart μεγάλης παραγωγής
  • Απαραίτητη γνώση των διαδικασιών και πολιτικών (ISO 22000, HACCP) που αφορούν την προετοιμασία, την παραλαβή, την αποθήκευση και την απολύμανση των χώρων παρασκευής και τροφίμων.
  • Ευγενική, ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα, προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση και ικανοποίηση του πελάτη.
  • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης, ομαδικότητα και συνεργασία.

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων μεταξύ 1200 - 2400 ευρώ.
  • Προοπτικές και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Πλήρης διατροφή.
  • Διαμονή σε κατάλυμα δυο ατόμων η σε ατομικό με μια μικρή επιβάρυνση(100-150 ευρώ)
​Παρακαλούμε να καταχωρίσετε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.