Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2020

Υπάλληλος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου (Κλάδος Κλωστοϋφαντουργίας)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Fini Textile, εταιρεία χημικοτεχνικής επεξεργασίας υφασμάτων στα Οινόφυτα, με 80 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο της κλωστοϋφαντουργίας με δράση σε Ελλάδα και Ευρώπη εμπλουτίζει το δυναμικό της με νέους ανθρώπους με προοπτική εξέλιξης. Αναζητά Υπάλληλο για το τμήμα ποιοτικού ελέγχου.

Οι αρμοδιότητες του τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου περιλαμβάνουν:
  • Ανάλυση υφασμάτων
  • Ποιοτικός έλεγχος (η εταιρεία διαθέτει όλον τον απαραίτητο εξοπλισμό)
  • Αξιολόγηση υφασμάτων
  • Χρήση φασματοφωτόμετρου (data colour)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ Κλωστοϋφαντουργίας
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Εργατικότητα
  • Συνεργασία και ομαδικότητα

Παροχές

Για την εταιρεία μας κάθε μέλος της αποτελεί επένδυση για το λόγο αυτό δεν σταματάμε ποτέ την επιμόρφωση και την συνεχή εκπαίδευση σε νέες καινοτόμες επεξεργασίες