Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2024

Υπάλληλος Τμήματος Προμηθειών (πτυχιούχο ΑΕΙ)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία Τροφοδοσίας Πλοίων με έδρα στον Πειραιά, αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση του Τμήματος Προμηθειών.

Βασικές Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Τιμολόγηση
  • Καταχώριση παραστατικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Λογιστικής / Οικονομικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ/ΤΕΙ)
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2-3 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Microsoft Office (excel, word)
  • Καλή γνώση λειτουργίας προγραμμάτων ERP (επιθυμητή εμπειρία σε ENTERSOFT)
  • Kαλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Διαχείριση χρόνου και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων
  • Οργανωτική ικανότητα με προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικότητα

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα.

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης