Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/02/2021

Customer Service Representative (4ωρη απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο των Logistics και του εξοπλισμού επαγγελματικών χώρων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Customer Service Representative
(4ωρη απασχόληση)

Περιγραφή Θέσης
• Υποστήριξη του τμήματος Customer Service
• Επικοινωνία με αποθήκες και μεταφορικές εταιρείες
• Έκδοση δελτίων
• Διαχείριση παραγγελιών σε ERP σύστημα
• Διαχείριση αιτημάτων και παραπόνων των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
• Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Γνώση ERP προγράμματος επιθυμητή
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές

• Βασικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητα εργασίας από το σπίτι
• Σταθερό πρωινό ωράριο εργασίας