Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
01/04/2024

Υπάλληλοι Εξυπηρέτησης Επιβατών

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Swissport, ηγέτιδα εταιρεία στο χώρο της επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών, ανακοινώνει νέες θέσεις εργασίας στο Τμήμα Εξυπηρέτησης επιβατών για τον αερολιμένα Αθηνών Ελευθέριος Βενιζέλος.

Περιγραφή θέσης:

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση οποιασδήποτε άλλης ξένης γλώσσας (ιδιαίτερα Γερμανικά και Ιταλικά) θεωρείται σημαντικό επιπλέον προσόν
  • Βασικές δεξιότητες ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Γνώση AMADEUS ALTEA CM θεωρείται προσόν
  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευελιξία με τα κυλιόμενα ωράρια εργασίας

Η αξιολόγηση των βιογραφικών θα ξεκινήσει άμεσα και θα συνεχιστεί μέχρι την κάλυψη των θέσεων εργασίας.

Η θέση αφορά αρχικά σε οκτάωρη και εποχιακή (Νοέμβριο 2024) σύμβαση εργασίας, με σημαντική πιθανότητα παραμονής και εξέλιξης στην εταιρεία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.