Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Ιατρικός Επισκέπτης

Υγεία

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις εμπειρία στην ιατρική ενημέρωση ή/και τις πωλήσεις και επιθυμείς να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ως Ιατρικός Επισκέπτης σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στο χώρο των οδοντιατρικών-οδοντοτεχνικών λύσεων;

Εάν ναι, τότε αυτή η θέση είναι για σένα! Κάνε την αίτησή σου τώρα!

Τα καθήκοντα του ρόλου του/της Ιατρικού Επισκέπτη είναι:
  • Επίσκεψεις για ιατρική ενημέρωση, προώθηση και πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε ιδιώτες επαγγελματίες υγείας, ιατρούς
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και δημιουργία στενών επαγγελματικών σχέσεων με τους ιατρούς της ειδικότητας του οδοντιάτρου
  • Σύνταξη εκθέσεων αναφοράς, σχεδιασμός και εφαρμογή εβδομαδιαίου και μηνιαίου πλάνου επισκέψεων
  • Συνεχής παρακολούθηση του ανταγωνισμού και ανάλυση των αναγκών στην περιοχή ευθύνης του/της
  • Συνεργασία με την ομάδα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η ιδανικός υποψήφιος/α για τον ρόλο του ρόλου του/της Ιατρικού Επισκέπτη διαθέτει:
  • Τουλάχιστον 1-2 χρόνια εμπειρίας στο χώρο των πωλήσεων
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή γνώση αγγλίκών
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Θετική διάθεση
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση του/της Ιατρικού Επισκέπτη τα παρακάτω:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Έξοδα κινήσεως
  • Εταιρικό κινητό
  • Συνεχής εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης
Αν θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα ως Ιατρικός Επισκέπτης κάνε την αίτησή σου τώρα! #salesjobs

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Φένια Χαλαστάρα στο 2106770523

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.