Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2024

Οδηγός

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Περιγραφή

Η Avance, αναζητά

Οδηγό

για τη στελέχωση του σταθμού στο Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών "Ελευθέριος Βενιζέλος" για πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη βάση

Αρμοδιότητες:
  • Διασφάλιση της άρτιας κατάστασης και καθαριότητας των αυτοκινήτων που παραδίδονται σε πελάτες
  • Μεταφορά οχημάτων μεταξύ σταθμών, συνεργείων κ.λπ.
  • Παραλαβή και παράδοση αυτοκίνητων στους πελάτες
  • Έλεγχος και ενημέρωση συνεργείων, για πιθανές ζημιές και βλάβες των αυτοκινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άδεια οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα εργασίας σε ευέλικτα ωράρια, συμπεριλαμβανομένων των σαββατοκύριακων και των αργιών