Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Executive Υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εμπορική εταιρεία ΜΥ ROOTS που δραστηριοποιείται στο χώρο των ξενοδοχείων, εστίασης & φαρμακείων, στα πλαίσια της ανάπτυξης ζητά να προσλάβει executive στέλεχος Γραμματειακής υποστήριξης.

Αρμοδιότητες:

  • Report και ανάλυση πωλήσεων
  • Προετοιμασία Παρουσιάσεων – Τιμοκαταλόγων
  • Κατάρτιση και παρακολούθηση budget (αγορές – πωλήσεις)
  • Επικοινωνία με πελάτες & προμηθευτές εξωτερικού
  • Οργάνωση γραφείου
  • Παραλαβή και διαχείριση παραγγελιών
  • Γνώση τιμολόγησης και συστήματος ERP (κατά προτίμηση Pylon)