Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/05/2024

Υπάλληλοι Τροφοδοσίας Σουπερμάρκετ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Αναζητούμε δυναμικούς υποψήφιους να ενταχτούν στην ομάδα μας με σκοπό τη τροφοδότηση ραφιού σε καινούργια καταστήματα franchise μεγάλης αλυσίδας σουπερμάρκετ εντός Αττικής.

Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για το πρώτο στήσιμο ραφιού στα νέα καταστήματα με βάση τα merchandising standards της εταιρείας.

Η εργασία θα αφορά ένα διαφορετικό κατάστημα ανά βδομάδα.

Αρμοδιότητες:

  • Στήσιμο και ανατροφοδότηση προϊόντων στο ράφι με βάση τα merchandising standards της εταιρείας
  • Διασφάλιση υψηλού επίπεδου οργάνωσης και τακτικότητας στο κατάστημα
  • Συνεργασία με τους υπευθύνους του καταστήματος καθώς και με την εταιρεία
  • Διατήρηση επαγγελματικής εμφάνισης σε όλη τη διάρκεια της εργασίας
  • Ασφάλιση και σωστή χρήση του επαγγελματικού εξοπλισμού με αίσθημα ευθύνης και επαγγελματικότητα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου και βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Δυναμισμό και όρεξη για δουλειά
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε σουπερμάρκετ ή αποθήκη
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Δυνατότητα χρήσης δικού σας μεταφορικού (παρέχεται σχετική αποζημίωση και κάλυψη βενζίνης)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση, 5νθήμερο/8ωρο, ΔΕΥ-ΠΑΡ πρωινές ώρες
  • Σταθερός μισθός, άμεση πρόσληψη
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Επιπλέον αποζημίωση για τη χρήση δικού σας μεταφορικού μέσου
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.