Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/04/2024

Επόπτης / Επόπτρια Καθαρισμού

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία All for Buildings που δραστηριοποιείται στον τομέα παροχής υπηρεσιών καθαριότητας και συντήρησης κτιρίων, αναζητά υπάλληλο για τη στελέχωση της θέσης Eπόπτης / Επόπτρια Καθαρισμού, στην περιοχή της Αττικής.

Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη φωτογραφία.

Καθήκοντα:
  • Εποπτεία έργων και εκπαίδευση εργαζομένων καθαρισμού για την ομαλή και έγκαιρη διεξαγωγή εργασιών
  • Καθημερινή ενημέρωση ηλεκτρονικού αρχείου με τα στοιχεία που προκύπτουν κατά τις επισκέψεις ελέγχου στα έργα ευθύνης
  • Εβδομαδιαία συμπλήρωση του παρουσιολογίου των εργαζομένων στα έργα ευθύνης
  • Εκπόνηση προγραμμάτων καθαριότητας και συμπλήρωση αναφορών
  • Σχεδιασμός και προτάσεις συστήματος αξιολόγησης, ελέγχου και απόδοσης της εργασίας
  • Εφαρμογή και έλεγχος των προδιαγραφών που θέτει η εταιρεία
  • Οργάνωση και επιθεώρηση παραδοτέων υπηρεσιών
  • Εξυπηρέτηση αιτημάτων πελατών
  • Διαχείριση ανθρώπινου δυναμικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office, Outlook, ERP)
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
  • Ικανότητα διαχείρισης προσωπικού
  • Επαγγελματισμός, συνέπεια και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ασφάλιση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση