Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
18/4/2024

Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες

Υγεία

Πόλη ΛΑΡΝΑΚΑ, ΛΕΜΕΣΟ, ΛΕΥΚΩΣΙΑ | Κύπρος
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εκ μέρους των μεγαλύτερων ιδιωτικών νοσοκομείων στη Κύπρο, αναζητούμε να προσλάβουμε Νοσηλευτές/Νοσηλεύτριες σε όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες:

  • Γενικά νοσηλευτικά καθήκοντα
  • Ανάληψη καθηκόντων αναλόγως της θέσης και του τμήματος
  • Παροχή προαγωγής υγείας, συμβουλευτικής και εκπαίδευσης σε ασθενείς και οικογένειες
  • Χορήγηση φαρμάκων και άλλων εξατομικευμένων παρεμβάσεων για θεραπεία
  • Συντονισμός φροντίδας ασθενών, σε συνεργασία με ένα ευρύ φάσμα επαγγελματιών υγείας

Απαραίτητα Προσόντα

Προϋποθέσεις και προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα ή τίτλος ή ισότιμο προσόν στη Γενική Νοσηλευτική
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, οργανωτική και διοικητική ικανότητα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Πληρωμένη διαμονή.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και συνεχούς επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Η ετήσια άδεια ανάπαυσης παραχωρείται με πλήρεις απολαβές.
  • Παρέχονται σε όλους τους εργαζόμενους άδεια μητρότητας, άδεια πατρότητας, γονική, άδεια φροντίδας νεογνού όπως αυτές καθορίζονται από τις σχετικές Νομοθεσίες της Κυπριακής Δημοκρατίας.
  • Επιδόματα και Bonus
  • 13ος μισθός

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.