Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Υπάλληλος Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Στον όμιλο εταιριών Σόβολος, μετά από τουλάχιστον 30 χρόνια στονχώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής,βασική επιδίωξη είναι οι γεύσεις, τα αγνά υλικά, η ποιότητα, η ποικιλία των προϊόντων μας αλλά και η φιλική καθημερινή εξυπηρέτηση, να μας τοποθετούν πρώτους στις καρδιές των πελατών μας.

Έτσι, προσπαθούμε να δημιουργήσουμε και να θεμελιώσουμε σχέσεις εμπιστοσύνης και σωστής συνεργασίας με τους προμηθευτές μας, και να χτίσουμε ένα ισχυρό περιβάλλον αναγνώρισης και επιβράβευσης της συνεισφοράς των ανθρώπων μας και των συνεργατών μας.

Aναζητάμε Υπάλληλο Συσκευασίας για τo εργοστάσιο στο Κορωπί.

Αρμοδιότητες:
  • Συσκευασία προϊόντων
  • Οργάνωση και τοποθέτηση συσκευασμένων προϊόντων στα ράφια
  • Προετοιμασία των υλικών συσκευασίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακή ικανότητα, ομαδικότητα
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρη ασφάλιση, σύμβαση αορίστου χρόνου