Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/04/2024

Visual Merchandiser

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η INGROUP, αναζητά για πολυεθνική εταιρία πελάτη της, που δραστηριοποιείται στον χώρο της αθλητικής ένδυσης:

(HR 2420)

Περιγραφή/στόχος θέσης:

Ο/Η νέος/α συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος-η για το στήσιμο και την ανάδειξη του brand στα σημεία πώλησης συμβάλλοντας στην επίτευξη των στόχων που θέτει η εταιρία για τη συνολική εικόνα της στα καταστήματα.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Στήσιμο και ανάδειξη του brand στα σημεία πώλησης
  • Ευθύνη της συνολικής εικόνας της εταιρίας στα καταστήματά
  • Επικοινωνία με τους υπεύθυνους των σημείων πώλησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον χώρο της ένδυσης ή υπόδησης
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ επιθυμητό
  • Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Απαιτούμενες δεξιότητες:

  • Κριτική ικανότητα με έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ευελιξία
  • Υπευθυνότητα και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα να εργάζεται ατομικά και ομαδικά

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό
  • Εταιρικό tablet
  • Συνεχής Εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.