Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

Υπεύθυνος Τεχνικής Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ | ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Βιομηχανία Κατασκευής Μηχανημάτων στα Οινόφυτα Βοιωτίας, ζητά Υπεύθυνο Τεχνικής Αποθήκης.

Καθήκοντα θέσης:

  • Παραλαβή εξαρτημάτων και αναλώσιμων υλικών και οργάνωσή τους στο χώρο της αποθήκης (εκφόρτωση, αποθήκευση, ταξινόμηση, καταγραφή στο ERP)
  • Διαχείριση των περιεχομένων της αποθήκης προς την παραγωγή του εργοστασίου. Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας της παραγωγής
  • Διασφάλιση καθαριότητας και ασφάλειας της αποθήκης και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου
  • Προετοιμασία και συσκευασία εξαρτημάτων προς αποστολή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου / ΕΠΑΛ / ΙΕΚ / ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε τεχνικό περιβάλλον
  • Καλή γνώση χειρισμού συστημάτων ΕRP
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

  • Μεταφορά από και προς την εργασία
  • Ικανοποιητική αμοιβή
  • Υγιές και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας