Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/09/2022

Συνεργάτης-Σύμβουλος Ακινήτων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κτηματομεσιτικό γραφείο Μανιάτης & Συνεργάτες, έπειτα από την εικοσαετή πορεία του στον χώρο των ακινήτων, στα πλαίσια ανάπτυξής του, αναζητά έμπειρους επαγγελματίες αλλά και νέους, φιλόδοξους και επικοινωνιακούς συνεργάτες, με διάθεση για εκπαίδευση και ανεπτυγμένο ομαδικό πνεύμα.

Εάν θες κι εσύ να δοκιμάσεις τις προοπτικές σου στην καλπάζουσα αγορά ακινήτων που τα τελευταία χρόνια ανακάμπτει με σταθερούς ρυθμούς, επικοινώνησε απευθείας μαζί μας στο email : info@e-mesitis.com

Απαραίτητα Προσόντα

Οι κυριότερες αρμοδιότητες ενός συνεργάτη είναι:

• Αναζήτηση νέων επαφών και ακινήτων

• Συνεχής ενημέρωση του χαρτοφυλακίου τους

• Οργάνωση και συλλογή αρχείων

• Διεκπεραίωση συναλλαγών

Απαραίτητο προσόν : κάτοχος διπλώματος μηχανής

Παροχές

Στο μεσιτικό Μανιάτης & Συνεργάτες προσφέρουμε:
• Άψογη συνεργασία και φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Σταθερές απολαβές
• Άμεσα διαθέσιμο χαρτοφυλάκιο
• Συνεχή υποστήριξη με εκπαίδευση και σεμινάρια
• Σύγχρονα τεχνολογικά συστήματα