Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Προώθησης Υπηρεσιών

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Seldi Group εταιρία παραγωγής λογισμικού για τους κλάδους των καυσίμων και της εντατικής λιανικής στη Θεσσαλονίκη διαγράφει μία σταθερή πορεία ανάπτυξης με ενεργό δίκτυο σε όλη την Ελλάδα. Οι εφαρμογές μας έχουν επεκταθεί και περιλαμβάνουν πλέον ολοκληρωμένα προγράμματα διαχείρισης πρατηρίων υγρών και αέριων καυσίμων αλλά και λύσεις στον χώρο της λιανικής. Η εταιρία αναζητά Υπάλληλο για την προώθηση των υπηρεσιών και των προϊόντων που προσφέρει στο υπάρχον αλλά και σε δυνητικό πελατολόγιο.

Αρμοδιότητες:
  • Ενεργή προώθηση των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και παροχή ολοκληρωμένων λύσεων
  • Αναζήτηση υποψήφιων πελατών
  • Αύξηση πωλήσεων και επίτευξη στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην επικοινωνία και ευγένεια
  • Γρήγορη αντίληψη και θετική διάθεση
  • Εμπειρία σε τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων
Ο ιδανικός υπάλληλος χρειάζεται να έχει άνεση στην επικοινωνία και άψογο χειρισμό του προφορικού και γραπτού λόγου, να είναι εξωστρεφής και θετικός χαρακτήρας.

Απόφοιτοι marketing και μέσων επικοινωνίας, διοίκησης επιχειρήσεων και οικονομικών σχολών θα εκτιμηθούν.

Παροχές

  • Ασφαλές και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης ασφάλιση ΙΚΑ
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Bonus επίτευξης στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.