Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/06/2020

Σύμβουλος Συστημάτων Διαχείρισης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η ENVIROMETRICS Τεχνικοί Σύμβουλοι ΕΠΕ, δραστηριοποιείται στο χώρο των συμβουλευτικών υπηρεσιών σε επιχειρήσεις και οργανισμούς του ιδιωτικού και δημοσίου τομέα. Μέσα από την πολυετή εμπειρία της, καθοδηγεί τους πελάτες της ανάλογα με τις ανάγκες τους, στον Σχεδιασμό, Ανάπτυξη, Εφαρμογή και Πιστοποίηση Συστημάτων Διαχείρισης, στοχεύοντας στην συνεχή βελτίωση των διεργασιών τους και στη διάθεση υψηλής ποιότητας προϊόντων και υπηρεσιών, ακολουθώντας σύγχρονα και αναγνωρισμένα μοντέλα Διοίκησης και Διαχείρισης που προσαρμόζονται σε διεθνή πρότυπα και προδιαγραφές.

H ENVIROMETRICS επιθυμεί να προσλάβει άμεσα, για πλήρη απασχόληση, συνεργάτη στο Τμήμα Ανάπτυξης Διαχειριστικών Συστημάτων. Η θέση έχει έδρα στην Αθήνα.

Κύριες Αρμοδιότητες:
• Σχεδιασμός, ανάπτυξη, εφαρμογή και υποστήριξη στην πιστοποίηση Συστημάτων Διαχείρισης ISO9001, ISO14001, ISO45001, ISO50001, ISO22000
• Υπεύθυνος ή υποστήριξη στην εφαρμογή των συστημάτων της εταιρίας (Η ENVIROMETRICS είναι πιστοποιημένη κατά ISO9001, ISO14001, ISO45001, ISO27001 και διαπιστευμένη με ISO17025)
• Διαχείριση πελατών (αποστολή προσφορών, επικοινωνία με πελάτες)

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο θετικών επιστημών (μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός)
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη στο αντικείμενο
• Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση χρόνου και στενά χρονικά περιθώρια
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και επικοινωνιακές δεξιότητες
• Πολύ καλή γνώση MS Office
• Άριστη επικοινωνία, παρουσίαση και ικανότητα γραφής στα αγγλικά
• Η γνώση πρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Προϋπηρεσία στην σύνταξη, υποβολή, διαχείριση και επίβλεψη επιχειρηματικών προγραμμάτων ΕΣΠΑ θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
• Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας και αναγνώριση της αποτελεσματικής δουλειάς
• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης