Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/05/2017

MECHANICAL ENGINEER (MEΤΗ/33S3E9ΤΗ)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Manager's Office, στο πλαίσιο υποστήριξης πελάτης της από τον χώρο της Επαγγελματικής Ψύξης, θα επιλέξει τον κατάλληλο Μηχανολόγο Μηχανικό με έδρα τη Θεσσαλονίκη.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση ενεργών και υποψηφίων πελατών/έργων
  • Ευχέρεια στην σύνταξη των προδιαγραφών μηχανημάτων-εγκαταστάσεων
  • Διαχείριση προϋπολογισμών & χρονοδιαγραμμάτων έργων
  • Αξιολόγηση προσφορών
  • Ευχέρεια εκπόνησης τεχνικών μελετών-υπολογισμών
  • Έλεγχος/ παρακολούθηση εγκαταστάσεων
  • Υποστήριξη διαδικασιών After Sales

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ Μηχανολογίας ή συναφούς ειδικότητας
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στον χώρο της ψύξης ή του κλιματισμού
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • PC Literacy
  • Έντονη προσωπικότητα και πωλησιακό προφίλ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Για την εκδήλωση ενδιαφέροντος, παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.