Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Στέλεχος πωλήσεων / υποστήριξης γραφείου με γνώσεις διακόσμησης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία Furdeco Furniture & Decoration, με μακρά παράδοση και πολυετή εμπειρία στον χώρο του επίπλου και της διακόσμησης, η οποία εξειδικεύεται στην σχεδίαση, την κατασκευή και την πώληση επίπλων και αντικειμένων εσωτερικού χώρου υψηλής ποιότητας, αναζητά νέο άτομο ως Στέλεχος πωλήσεων και υποστήριξης γραφείου με άποψη στη διακόσμηση.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία και ραντεβού με πελάτες
  • Επικοινωνία και πραγματοποίηση παραγγελιών με προμηθευτές
  • Πώληση και παρακολούθηση των παραγγελιών
  • Υποστήριξη λογιστηρίου
  • Τιμολογήσεις με τη χρήση προγράμματος Soft1
  • Διοικητική υποστήριξη
  • Επίλυση διαδικαστικών ζητημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, Ms Word, Excel, Outlook
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (απαραίτητα Lower ή Proficiency)
  • Οργανωτικές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Δημιουργικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον