Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Logistics Assistant (Ασπρόπυργος)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΜΕΪΔΑΝΗΣ ένας από τους ηγέτες στην εμπορία και διανομή ηλεκτρολογικού υλικού και φωτισμού, διαθέτοντας 32 σύγχρονα καταστήματα, αναζητούμε για την αποθήκη μας στον Ασπρόπυργο:

Logistics Assistant

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα ιδανικού υποψηφίου:

  • Εμπειρία σε αντίστοιχες θέσεις στον τομέα του logistics ή της αλυσίδας εφοδιασμού
  • Πτυχίο σε σχετικό πεδίο, όπως Διοίκηση Επιχειρήσεων, Λογιστική, Αλυσίδα Εφοδιασμού, ή σχετικό πεδίο
  • Εξοικείωση με τα συστήματα διαχείρισης αποθεμάτων (WMS) και τις τεχνολογίες παρακολούθησης

Λίγα λόγια για τις αρμοδιότητες:

  • Παρακολούθηση των επιπέδων των αποθεμάτων
  • Επεξεργασία και παρακολούθηση παραγγελιών από καταστήματα & πελάτες
  • Συνεργασία με προμηθευτές για τοποθέτηση των παραγγελιών και επιβεβαίωση του χρόνου παράδοσης
  • Τοποθέτηση εντολών συλλογής στην Κεντρική Αποθήκη
  • Ενημέρωση για χρόνους παράδοσης – διαθεσιμότητας , χειρισμός επειγόντων ζητημάτων
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα για την επίλυση προβλημάτων
  • Συλλογή και ανάλυση δεδομένων σχετικά με τις δραστηριότητες του τμήματος Logistics

Παροχές

Γιατί να εργαστείς στη ΜΕΪΔΑΝΗΣ;

  • Πραγματικά Υψηλές Αποδοχές και άλλες παροχές!
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον πιστοποιημένο ως Great Place to Work!
  • Ευκαιρίες εξέλιξης!
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας!

Μάθε περισσότερα για μας από το website μας www.meidanis.gr