Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/3/2024

Φύλακας - Security

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΙΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Palaplast είναι μια από τις δυναμικότερες βιομηχανίες παραγωγής πλαστικών σωλήνων και εξαρτημάτων. Σήμερα, η Palaplast παράγει σωλήνες και εξαρτήματα άρδευσης και έχει επεκταθεί στους κλάδους της ύδρευσης, της θέρμανσης και της προστασίας καλωδίων οπτικών ινών. Η γκάμα των προϊόντων της ξεπερνά τους 4500 κωδικούς και η παραγωγική της δυναμικότητα τους 20.000 τόνους το χρόνο. Η συνεχής τεχνολογική της ανάπτυξη, η εύρεση μεθόδων παραγωγής που συμβάλλουν στη μείωση του κόστους και η εξασφάλιση της ποιότητας έχουν θέσει την Palaplast ηγέτη στον ελλαδικό χώρο, με διαρκή παρουσία σε περισσότερες από 70 χώρες παγκοσμίως, συγκαταλέγοντας την στους πρωτοπόρους του κλάδου της. Για τις εγκαταστάσεις της στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου η εταιρία αναζητά:

Φύλακα Ασφαλείας σε κυλιόμενες βάρδιες

Αρμοδιότητες:

  • Τακτική περιπολία των εγκαταστάσεων για τη διατήρηση της τάξης και την καταγραφή των παρόντων
  • Παρακολούθηση και εξουσιοδότηση εισόδου οχημάτων ή ατόμων στο ακίνητο
  • Έλεγχος εισερχόμενων-εξερχόμενων εργαζομένων
  • Απομάκρυνση παραβατών ή καταπατητών από την περιοχή

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Εργασία σε βάρδιες

Παροχές

  • Άμεση Πρόσληψη
  • Ανταγωνιστικός μισθός αναλόγως προσόντων
  • Παροχή μηνιαίων διατακτικών σίτισης
  • Ενδοεπιχειρησιακή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.