Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Σύμβουλος Πωλήσεων Επίπλων Κουζίνας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία PORCELANA που δραστηριοποιείται σε όλη την Ελλάδα στον κλάδο των πλακιδίων, ειδών υγιεινής και επίπλων κουζίνας αναζητά Σύμβουλο Πωλήσεων Επίπλων Κουζίνας με έδρα το κατάστημα στο Χαλάνδρι.

Καθήκοντα:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παροχή προτάσεων σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας και σχεδιασμός της ξεχωριστής λύσης για κάθε πελάτη
  • Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με υπάρχοντες πελάτες
  • Διαχείριση του λογαριασμού των πελατών
  • Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση υπολοίπων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση σχεδίου/ διακόσμησης ή συναφούς κλάδου
  • Γνώσεις διακόσμησης σχεδιασμού εσωτερικών χώρων
  • Καλή γνώση χειρισμού προγραμμάτων σχεδιασμού κουζίνας όπως το «1992» θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προϋπηρεσία στον τομέα λιανικής πώλησης
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office.

Δεξιότητες:

  • Συνέπεια και προθυμία για εργασία.
  • Οργανωτικές δεξιότητες.
  • Πνεύμα συνεργασίας.
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανάπτυξης στο Δίκτυο Καταστημάτων ή σε άλλες Διευθύνσεις
  • Σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.