Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
28/4/2024

Πιτσαδόρος

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ - ΠΡΟΞΕΝΟΥ ΚΟΡΟΜΗΛΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Από την Pizza Margherita στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητείται:

Πιτσαδόρος

Αρμοδιότητες:

  • Φροντίζει τη προετοιμασία υλικών για τη παρασκευή προϊόντων ζύμης και σάλτσας.
  • Αναλαμβάνει την κοπή και το στόλισμα των προϊόντων ζύμης.
  • Επιβλέπει το ψήσιμο της ζύμης.
  • Ανατροφοδοτεί το πόστο με πρώτες ύλες και με υλικά συσκευασίας.
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6972277197 κα Μεσελίδου Γεωργία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (προαιρετικό).
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση χρόνου και ευελιξία εργασίας σε βάρδιες.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.

Παροχές

  • Εργασία με πλήρη απασχόληση
  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον, προοπτικές εξέλιξης, σταθερή εργασιακή σχέση και επιπλέον παροχές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.