Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/4/2024

Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις εμπειρία ως Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος και θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό σε εταιρεία πρωτοπόρο στον χώρο των logistics (3PL); Ενδιαφέρεσαι για προσωρινή απασχόληση για ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα;

Αν 'ναι' ,τότε έχουμε την δουλειά που σου ταιριάζει!

Ως Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων και υλικών συσκευασίας
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών
  • Οργάνωση και Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας
  • Τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Χειριστής Ανυψωτικού, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Άδεια χειριστή ηλεκτροκίνητων ανυψωτικών μηχανημάτων

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον Χειριστής Ανυψωτικού:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία ανανέωσης σύμβασης
Είμαι η Κωνσταντίνα Μαμάη και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +306942980190 για περισσότερες πληροφορίες.
#jobsbluecollars

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.