Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Τεχνικός Hardware Η/Υ

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η ALFANET A.E., που κατέχει ηγετική θέση στην Ελληνική αγορά Πληροφορικής, στα πλαίσια ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της.

Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο ενεργή ομάδα στο χώρο της πληροφορικής και:
  • Αγαπάς το Hardware των Η/Υ
  • Σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της ομάδας
  • Έχεις όρεξη και ενθουσιασμό για εργασία

τότε θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου για τη θέση εργασίας.

Τεχνικός Η/Υ

Τα κύρια καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν:

  • Παραλαβή Η/Υ
  • Έλεγχος καλής Λειτουργίας Η/Υ

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα προσόντα(Ακαδημαϊκά / Επαγγελματικά):
  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / IEK σχολών πληροφορικής
  • Δεκτοί και υποψήφιοι άλλων σχολών με γνώσεις στο Hardware των Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί αλλά δεν είναι απαραίτητη
  • Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Ατομικές Ικανότητες:
  • Ομαδικότητα
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Αντίληψη / Κατανόηση
  • Καλή γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Επιζήτηση μάθησης
  • Επίλυση προβλημάτων
Γενικές Προϋποθέσεις:
  • Η αγγελία αφορά άνδρες και γυναίκες
  • Ωράριο Εργασίας: 08:00 - 16:00
Μισθός / Παροχές
  • Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών, επιπλέον ιατροφαρμακευτική και νοσοκομειακή περίθαλψη, και μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.