Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/07/2021

Business Loan Administrator

Νομικά

Πόλη ATTIKH | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρείας στην διαχείριση τραπεζικών υποθέσεων, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης
• Έλεγχος των απαιτούμενων εγγράφων με βάση τις εγκρίσεις ρυθμίσεων που πραγματοποιούνται
• Ενημέρωση του κεντρικού πληροφοριακού συστήματος των εγκεκριμένων ρυθμίσεων σύμφωνα με τις ισχύουσες διαδικασίες
• Καταχώρηση των εξασφαλίσεων των δανειακών συμβάσεων
• Παρακολούθηση και εκτέλεση των αιτημάτων ρύθμισης και των ενεργειών λήψης πρόσθετων εξασφαλίσεων που αφορούν σε οφειλέτες Επιχειρηματικού Χαρτοφυλακίου

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ΑΕΙ Οικονομικής, Χρηματοοικονομικής ή Νομικής κατεύθυνσης
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον δυο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Γνώση προγραμμάτων διαχείρισης μη εξυπηρετούμενων Επιχειρηματικών δανείων
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• 'Άριστη διαπραγματευτική ικανότητα
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Για υποβολή βιογραφικού σημειώματος παρακαλούμε πατήστε εδώ:

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.