Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/3/2024

Εργάτες Παραγωγής (Αττική)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ, ΠΑΙΑΝΙΑ, ΚΟΡΩΠΙ, ΕΛΛΗΝΙΚΟ, ΜΑΝΔΡΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ελληνικής εταιρίας παραγωγής οικοδομικών υλικών, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Εργάτες Παραγωγής
(Αττική)

Περιγραφή Θέσης

  • Εκτέλεση προγραμματισμένων εργασιών σύμφωνα με το πρόγραμμα παραγωγής της εταιρείας
  • Δειγματοληψία Σκυροδέματος και Α’ υλών
  • Εργασίες παρακολούθησης και προληπτικής συντήρησης μηχανών
  • Διατήρηση του χώρου εργασίας ασφαλούς και καθαρού ανά πάσα στιγμή
  • Διασφάλιση της ασφάλειας στο χώρο εργασίας μέσω της εφαρμογής, τήρησης και επιβολής των επιχειρηματικών προτύπων της εταιρείας, καθώς και προγραμμάτων ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

  • Απολυτήριο Λυκείου ή ισοδύναμο Πιστοποιητικό Τεχνικής Εκπαίδευσης ή Επαγγελματικής Κατάρτισης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Σταθερό πρωινό ωράριο εργασίας
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες εξέλιξης
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Για περισσότερες θέσεις εργασίας επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.adecco.gr και καταχωρίστε το βιογραφικό σας σημείωμα στη βάση μας. Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.