Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/10/2018

Προϊστάμενος Τεχνικού Τμήματος

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Προϊστάμενος τεχνικού τμήματος από εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των τηλεπικοινωνιών και συστημάτων ασφαλείας στην Μύκονο.

Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Mελέτη, σύνταξη προσφορών, εγκατάσταση, συντήρηση, αποκατάσταση βλαβών τηλεπικοινωνιών - συστημάτων ασφάλειας,
  • Συντονισμός του τεχνικού συνεργείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2 έτη (Εγκαταστάσεις Συστημάτων Ασφαλείας - Πυρασφάλειας - CCTV - Access Control - Δίκτυα)
  • Κατά προτίμηση να είναι απόφοιτος Ι.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ι. τεχνολογικής κατεύθυνσης με γνώσεις ηλεκτρονικής
  • Γνώση χρήσης προγραμμάτων Η/Υ
  • Καλή γνώση της αγγλικης γλώσσας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης τύπου Β' και προαιρετικά για μηχανάκι
  • Καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άδεια security Β΄τάξεως θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Επιθυμητή εμπειρία σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση