Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Πωλητής Φαρμακείου

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία που δραστηριοποιείτε στο κλάδο των συμπληρωμάτων διατροφής στο χώρο του φαρμακείου , επιθυμεί να προσλάβει για το τμήμα Πωλήσεων, με έδρα την Αθήνα:

Πωλητή / Πωλήτρια φαρμακείου

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Έχει την ευθύνη για την παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του πελατολογίου ευθύνης
  • Παραμένει προσανατολισμένος στην επίτευξη του στόχου πωλήσεων της περιοχής του, αξιοποιώντας όλα τα παρεχόμενα εργαλεία
  • Φροντίζει για την ενίσχυση του υπάρχοντος πελατολογίου, καθώς και την επέκταση αυτού
  • Διαπραγματεύεται και διαφυλάσσει την καλή συνεργασία με τους πελάτες στο πλαίσιο της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία στο χώρο του φαρμακείου ή στον χώρο των πωλήσεων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Προγραμματισμός και οργάνωση
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.