Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/03/2024

Hospitality Operation Assistant

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Σύντομη Περιγραφή Θέσης Εργασίας
Ο έλεγχος και η αποτελεσματική εκτέλεση των διαδικασιών υποδοχής και διαμονής επισκεπτών, αλλά και ιματισμού, προμηθειών στα ακίνητα της Straycats με σκοπό την διατήρηση της άριστης βαθμολογίας που ήδη κατέχουμε. Η επίβλεψη και οργάνωση των υπολοίπων ομάδων καθαρισμού και service των 35+ ακινήτων που διαχειριζόμαστε με τρόπο που να ικανοποιούνται οι επισκέπτες αλλά και να διαφυλάσσονται τα συμφέροντα της εταιρείας και των ιδιοκτητών των ακινήτων.

Ωράριο Εργασίας
Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη-Παρασκευή-Σάββατο, 11:00 έως 19:00

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άνεση στην Αγγλική γλώσσα (επιθυμητό και στα Ισπανικά ή Γαλλικά ή Ρωσικά ή Αραβικά)
  • Καλή γνώση Microsoft Office – Windows
  • Δίπλωμα οδήγησης μοτοσυκλέτας ή/και αυτοκινήτου
  • Θα εκτιμηθεί προϋπηρεσία σε τουριστική επιχείρηση

Παροχές

  • Μηνιαίες απολαβές τουλάχιστον 800€ καθαρά/14 μισθοί
  • Επιπλέον ανταμοιβές βάσει απόδοσης και επίτευξης στόχων
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Εκπαίδευση σε τουριστικά θέματα