Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Μηχανικός Αυτοματισμών συστημάτων BUS KNX κτιρίων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η ΧΩΡΟΣ ΣΜ ΑΕ με δραστηριότητες στο χώρο του κτιριακού αυτοματισμού αναζητά τεχνικό - προγραμματιστή πλήρους απασχόλησης συστημάτων BUS κτιριακού αυτοματισμού smart home (KNX, ETS, BMS, BEMS, LoRa κτλ).  Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, άμεση πρόσληψη.

Οι βασικές Αρμοδιότητες της θέσης εργασίας περιλαμβάνουν:

  • Προγραμματισμός συστημάτων αυτοματισμού.
  • Τεχνική υποστήριξη υλικών που αντιπροσωπεύουμε.
  • Υποστήριξη έργων εταιρείας.
  • Ανάλυση συστημάτων, βλάβες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος σχολής Αυτοματισμού ή Ηλεκτρολογίας
  • Απαραίτητη γνώση Υπολογιστών & Αγγλικών.
  • Βασικές ηλεκτρολογικές γνώσεις & εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες.
  • Έντονη επιθυμία & διάθεση για εκπαίδευση & απόκτηση γνώσεων πάνω στα συστήματα κτιριακού αυτοματισμού.
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου.

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε συστήματα αυτοματισμού.
  • Γνώση συστημάτων προγραμματισμού KNX ETS ή άλλων συστημάτων κτιριακού αυτοματισμού.
  • Δίπλωμα μηχανής θα συνεκτιμηθεί.

Παροχές

  • 5-θήμερη 8-ωρη εργασία.
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου & ασφάλιση ΕΦΚΑ.
  • Απολαβές αναλόγως προσόντων +bonus τέλος έτους.
  • Συνεχής εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης εντός εταιρείας.
  • Ευχάριστο, σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.
  • Αμεση πρόσληψη, είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μόνιμος

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.