Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Σερβιτόρος - Σερβιτόρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία διαχείρισης ξενοδοχείων Lamway Hotel Management Group αναζητά επαγγελματία με πάθος και αγάπη για τη φιλοξενία για να στελεχώσει το ξενοδοχείο 3*Pnoi στην Πάρο

στη θέση:  Σερβιτόρος - Σερβιτόρα (Waiter-tress)

Τα καθήκοντα της θέσης, ως μέλους της ομάδας του F&B, περιλαμβάνουν:

  • Σέρβις στο εστιατόριο του ξενοδοχείου
  • Πώληση και προώθηση εδεσμάτων και ποτών
  • Λήψη παραγγελίας
  • Εξυπηρέτηση αναγκών και αιτημάτων πελατών με ευγένεια, χαμόγελο και υπευθυνότητα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αίσθηση του καθήκοντος και εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον
  • Ανάληψη ατομικών πρωτοβουλιών και ανταπόκριση σε συνθήκες πίεσης
  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών και Η/Υ

Παροχές

  • Εργασία από Μάιο μέχρι Οκτώβριο
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ενδυνάμωσης δεξιοτήτων με σκοπό μακροπρόθεσμη συνεργασία στα ξενοδοχεία του ομίλου
  • Ασφάλιση και όλα τα βάσει νόμου επιδόματα
  • Ανταγωνιστικές απολαβές αναλόγως προσόντων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.