Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/03/2024

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η μεγαλύτερη ελληνική εταιρία οικιακού εξοπλισμού αναζητά Υπάλληλο για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη.

Ως Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών, θα επικοινωνείς καθημερινά με πελάτες αλλά και συνεργαζόμενα καταστήματα του δικτύου μας, λύνοντας κάθε απορία τους ή πρόβλημα που μπορεί να προκύψει, έγκαιρα και αποδοτικά.

Αν ο ρόλος αυτός σου ταιριάζει, θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου και να σε γνωρίσουμε από κοντά!

Βασικές αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφώνου, email, social media
  • Καθημερινή επικοινωνία και συνεργασία με διάφορα τμήματα της εταιρίας (Τμήμα Service, E-shop, Τμήμα Marketing και Επικοινωνίας), καθώς και με τα συνεργαζόμενα καταστήματα για την επίλυση ζητημάτων των πελατών
  • Καταχώρηση δεδομένων στο πληροφοριακό σύστημα και καθημερινή αρχειοθέτηση των ζητημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, στην Ελληνική και την Αγγλική γλώσσα, στον γραπτό και τον προφορικό λόγο
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών, είτε σε κάποιο φυσικό κατάστημα είτε σε κάποιο e-shop
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office, Emails & social media
  • Υπευθυνότητα – Ομαδικό πνεύμα