Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/10/2021

HR Call Center Agent

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία στον τομέα παροχής υπηρεσιών HR με έδρα στην Αθήνα, αναζητά στέλεχος για τη στελέχωση θέσης HR Call Center Agent.

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων με στόχο την εξυπηρέτηση αιτημάτων εργαζομένων και πελατών της εταιρείας
  • Επικοινωνία με εργαζόμενους και πελάτες μέσω διαφόρων καναλιών (τηλέφωνο, e-mail)
  • Χρήση ιδιωτικών και δημοσίων Πληροφοριακών Συστημάτων (HRM, ΕΡΓΑΝΗ, κτλ) ως εργαλεία άντλησης πληροφορίας και περάτωσης αιτημάτων
  • Data Entry πληροφοριών κατά περίπτωση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέση HR call center ή σε θέση HR Secretary
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Επιθυμητή γνώση/εξoικείωση σε χρήση πληροφοριακών συστημάτων (HRM, CRM, κτλ)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Ικανότητα Multi-tasking εργασίας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση (8ωρη πενθήμερη εργασία)
  • Συνεργασία Αορίστου Χρόνου
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Ασφάλιση
  • Σταθερές μηνιαίες απολαβές με συνέπεια καταβολής
  • Σταθερός τόπος εργασίας
  • Ολοκληρωμένη Εκπαίδευση