Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/3/2024

Καμαριέρα / Καθαρίστρια

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H MASTER PLUS HR για λογαριασμό πελάτη της, ξενοδοχειακή μονάδα στην Ελούντα Κρήτης, αναζητά άτομα για τη θέση:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ/ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ

Περιγραφή Θέσης
  • Φροντίδα και καθαριότητα εσωτερικών και εξωτερικών χώρων ξενοδοχείου
  • Καθαριότητα και τακτοποίηση δωματίων ξενοδοχείου
  • Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας κατά την εργασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τουριστικής Σχολής δεν απαιτείται, αλλά θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έως 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Απαραίτητη γνώση αγγλικών και επιθυμητή η 2η γλώσσα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Δυνατότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.

Παροχές

  • Διαμονή
  • Διατροφή
  • Θέση παρκινγκ
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
Στείλτε το βιογραφικό σας αναφέροντας στο θέμα του email τη θέση που αφορά.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.