Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Γ' Μάγειρας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το ξενοδοχείο 4* Lagomandra Hotel and Spa που βρίσκεται στην Σιθωνία Χαλκιδικής,
αναζητεί για την τουριστική περίοδο 2024:
Γ' Μάγειρα

Κύρια καθήκοντα:

  • Να συμμετέχει στην προετοιμασία του menu πρωϊνού και βραδινού.
  • Συμμετοχή στα ala carte restaurants – snack bars.
  • Προσαρμοστικότητα, αποδοτικότητα υπό συνθήκες πίεσης για την επίτευξη των στόχων
  • Επικοινωνία με τους πελάτες / κάλυψη εξατομικευμένων αναγκών.
  • Ενεργητικότητα, δημιουργικότητα, επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο μαγειρικής
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία και θα εκτιμηθεί δεόντως η εμπειρία στον ξενοδοχειακό κλάδο
  • Καλή γνώση της αγγλικής
  • Η 2η ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί
  • Να διακατέχεται από ομαδικότητα, παρατηρητικότητα, μεθοδικότητα για την αποτελεσματική διαχείριση των καταστάσεων και την άμεση εξεύρεση λύσεων

Παροχές

  • Δυνατότητες Εξέλιξης
  • Επαγγελματικό Περιβάλλον Εργασίας
  • Διατροφή & στέγη

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.