Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Hostess Restaurant

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΚΤΗ ΕΛΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗ | ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels & Resorts
στη Σιθωνία Χαλκιδικής

επιθυμεί να προσλάβει για την σεζόν 2024

Περιγραφή θέσης

  • Υποδοχή των πελάτων στο κεντρικό εστιατόριο
  • Τακτοποίηση των πελατών στα τραπέζια
  • Επεξήγηση του μενού
  • Υποστήριξη των τηλεφωνικών κλήσεων και βοήθεια στις παραγγελίες όταν προκύψει ανάγκη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη, υπομονετική, επαγγελματική εμφάνιση, επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ή εμπειρία σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Διαμονή
  • Διατροφή πλήρης
  • Ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης