Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/10/2018

Διευθυντής Πωλήσεων καταστήματος ηλεκτρικών ειδών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλη Ανώνυμη Εταιρεία ηλεκτρικών ειδών με έδρα στο Ηράκλειο, ζητά να προσλάβει Διευθυντή Πωλήσεων Καταστήματος.

Αρμοδιότητες

  • Παρακολούθηση & τακτοποίηση συσκευών στην έκθεση σε συνεργασία με τους Πωλητές
  • Παρακολούθηση προσφορών των Πωλητών & κλείσιμο παραγγελιών πελατών
  • Παρακολούθηση στόχων
  • Χρήση εφαρμογών ERP για την διαχείριση παραγγελιών
  • Καλή γνώση Microsoft Office

Απαραίτητα Προσόντα

Γενικές Προϋποθέσεις

  • Αυτοτροφοδοτούμενος, ενεργός & αυτοδύναμος
  • Ενθουσιώδης, δυναμικός, πρακτικός
  • Οι ικανότητες του να έχουν αντίκτυπο στο μέλλον της εταιρείας

Προσόντα

  • Οργανωτικός
  • Προϋπηρεσία 3 - 5 ετών
  • Πτυχιούχος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ευχάριστο & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών