Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Υπεύθυνος Τμήματος Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H Crystal S.A., με έδρα τη Νέα Σάντα Κιλκίς, που δραστηριοποιείται στον χώρο παραγωγής επαγγελματικών ψυγείων και καταψυκτών “plug in”, αναζητά υπεύθυνο τμήματος παραγωγής πλήρους απασχόλησης.

  • Πενθήμερη εργασία σε 7ήμερη βάση (Δευτ - Παρ)
  • Πρωινή βάρδια

Αρμοδιότητες:

  • Συντονισμός προσωπικού του τμήματος
  • Διασφάλιση εκτέλεσης παραγωγής σύμφωνα με τις τεχνικές προδιαγραφές
  • Διασφάλιση της τήρησης των μέτρων υγιεινής, ασφάλειας και περιβάλλοντος σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας και τις ισχύουσες νομοθετικές διατάξεις

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 5 ετών σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ηγετικές ικανότητες
  • Ικανότητα διαχείρισης και ανάπτυξης ομάδας
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Συνέπεια και οργανωτικότητα

Παροχές

  • Ανάλογες των προσόντων και της προϋπηρεσίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.