ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΩΣ ΘΑΣΟΣ ΜΥΚΟΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΡΟΔΟΣ ΧΑΝΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΟΣ ΠΑΤΡΑ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Πωλήτριες

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία OLIVEWAY ABEE αναζητά να προσλάβει για τα καταστήματά της:

Πωλήτριες

Βασικά Καθήκοντα Υποψηφίου:
• Υλοποίηση πωλήσεων βάσει των στόχων του καταστήματος
• Ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών
• Σωστή λειτουργία του καταστήματος με βάση τις εταιρικές οδηγίες

Απαραίτητα Προσόντα

• Προϋπηρεσία στις πωλήσεις τουλάχιστον 2 χρόνια
• Γνώση Αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο επικοινωνίας ( γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
• Γνώση Η/Υ
• Ηλικία υποψηφίων από 22 έως 45 ετών
• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
• Ευχάριστη προσωπικότητα
• Επαγγελματισμός, συνέπεια και υπευθυνότητα

Παροχές

• Πλήρης/Μερική απασχόληση
• Μισθός ανάλογα τα προσόντα
• Ασφαλιστική κάλυψη
• Δυνατότητα για περαιτέρω εξέλιξη
• Συνεχής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας συνοδευόμενο από μία πρόσφατη φωτογραφία σας.