Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Σύμβουλος Επιχειρήσεων

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το γραφείο Παράσχης & Συνεργάτες στην Ζάκυνθο αναζητά Σύμβουλο Διαχείρισης Αναπτυξιακών Προγραμμάτων να συμμετέχει στην ομάδα του.

Αρμοδιότητες:

  • Εκπόνηση οικονομοτεχνικών μελετών, business plan
  • Οργάνωση, διαχείριση και επίβλεψη συγχρηματοδοτούμενων επενδυτικών προγραμμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε τομέα χρηματοοικονομικών υπηρεσιών
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και άριστη ικανότητα γραφής σε αγγλικά και ελληνικά
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης χρόνου

Παροχές

Το γραφείο προσφέρει:

  • Δυνατότητα μακροχρόνιας σταδιοδρομίας σε θέση ευθύνης
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Μισθός ανάλογος προσόντων και Bonus επίτευξης στόχων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.