Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/6/2022

Σύμβουλος Τηλεφωνικης Εξυπηρέτησης Πελατών ΖΕΝΙΘ

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΑΛΛΙΘΕΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Contact Center, μέλος του Ομίλου ICAP Outsourcing Solutions , με ηγετική θέση στον τομέα της Εξυπηρέτησης Πελατών και μακροχρόνια πορεία, αναζητά υποψηφίους για τη θέση του υπάλληλου εξυπηρέτησης εισερχόμενων κλήσεων για λογαριασμό της εταιρείας ηλεκτρικής ενέργειας ΖΕΝΙΘ (6ωρο ή 8ωρο) στο contact center της στην Καλλιθέα.

Αρμοδιότητες
  • Τηλεφωνική υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση αιτημάτων μέσω εισερχόμενων κλήσεων
  • Καταχώρηση στοιχείων και αιτημάτων πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα Υποψηφίου
  • Απολυτήριο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ή Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άνεση και ευγένεια στην επικοινωνία
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα μεγάλο διεθνή οργανισμό
  • Εύκολη πρόσβαση με τα μέσα μαζικής μεταφοράς