Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/04/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ISOMAT Μεγάλη Βιομηχανία Δομικών Χημικών & Κονιαμάτων ζητά Εργάτη Παραγωγής με έδρα τον Άγιο Αθανάσιο

Στις κύριες αρμοδιότητες περιλαμβάνονται:

  • Εκτέλεση των εργασιών σύμφωνα με τις οδηγίες που έχουν δοθεί για τη θέση
  • Τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας
  • Τήρηση του προγράμματος παραγωγής
  • Διασφάλιση της ποιότητας των παραγόμενων προϊόντων
  • Αναφορά στον προϊστάμενο βάρδιας των τεχνικών παρατηρήσεων σχετικών με την εύρυθμη λειτουργία των μηχανών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε βιομηχανικές και παραγωγικές μονάδες
  • Συνέπεια, ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα
  • Οργάνωση, ταχύτητα και διάθεση για εργασία
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Συνεχή εκπαίδευση, βελτίωση και ανάπτυξη των προσόντων
  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε έναν δυναμικό και συνεχώς αναπτυσσόμενο διεθνή όμιλο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.